top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/cbd535_3f769b1ada734cb5900c889df68af170~mv2.jpg/v1/fill/w_216,h_288,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/cbd535_3f769b1ada734cb5900c889df68af170~mv2.jpg)
הצהרת נגישות
על פי תיקון לתקנות העוסקות בנגישות האינטרנט אתר זה פטור מחובת נגישות. אולם, עמותת אגם - אהלרס-דנלוס וגמישות יתר בישראל (ע"ר) שואפת לאפשר חווית שימוש מיטבית באתר לכלל הקהלים ובכלל זאת לא/נשים עם מוגבלויות.
לצורך כך השקענו מאמצים רבים בהנגשת אתר האינטרנט של העמותה על פי המלצות הנגישות המקובלות בעולם, באמצעות: טקסט קריא, ניווט, חלופות טקסטואליות, ניגודיות גבוהה, הגדלת והקטנת טקסט, שליטה באודיו, עיצוב בלתי נראה, הסתרת טקסט המתעדכן מעצמו, ועוד. האתר מתאים לקריאה מהדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.
לצערנו, על אף המאמצים שהושקעו ייתכנו תכנים פחות מונגשים. לכן, במידה ויש קושי בנגישות לתכני האתר או בגלישה תקינה בו נשמח לקבל את פנייתכם למייל: agam.eds.hsd@gmail.com. עמכן/ם הסליחה מראש.
bottom of page